• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В подарунок від Швеції Покровськ отримав сучасний автобус 

eye

376

20.11.2023 17:30

Новини громад

img

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну європейські міста активно надають допомогу українським громадам у скрутний час — надсилають гуманітарні вантажі (харчові продукти, медичні засоби тощо), а також передають транспорт для певних потреб.

Благодійники зі Швеції зробили для Покровської громади подарунок  – сучасний автобус, який пристосований для маломобільних груп населення та обладнаний підіймачем для візочків. 

«Дуже приємно отримувати такі дарунки від європейців. Минулого року голландці нам передали пересувний пункт незламності, який в період блекаутів «зігрівав» мешканців Покровська. Цього року – від муніципалітету шведського Шеллефтео ми отримали автобус для евакуації маломобільних людей. Людей з інвалідністю. Як тільки транспорт пройде ТО, він буде використовуватись за призначенням», – розповів під час огляду новенького транспортного засобу начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

За словами керівника гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитра Єрмоловича, автобус знаходився на балансі комунального автотранспортного підприємства містечка Шеллефтео, яке займається муніципальними пасажирськими перевезеннями громадами Швеції.

«Транспорт використовувався в екстрених випадках – як швидка допомога населенню, пункт незламності або для евакуації. Автобус має електропідіймач для людей у візках, санвузол та мінікухню, обладнаною мікрохвильовою пічкою. Є все необхідне для тривалого перебування людей», - зазначив Дмитро Єрмолович.

Після того, як отриманий зі Швеції автобус буде оглянутий фахівцями та пройде техобслуговування, він буде задіяний, як спецтранспорт для евакуації або перевезення маломобільних груп населення.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

40

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

60

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

59

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію