• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В подарунок від Швеції Покровськ отримав сучасний автобус 

eye

222

20.11.2023 17:30

Новини громад

img

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну європейські міста активно надають допомогу українським громадам у скрутний час — надсилають гуманітарні вантажі (харчові продукти, медичні засоби тощо), а також передають транспорт для певних потреб.

Благодійники зі Швеції зробили для Покровської громади подарунок  – сучасний автобус, який пристосований для маломобільних груп населення та обладнаний підіймачем для візочків. 

«Дуже приємно отримувати такі дарунки від європейців. Минулого року голландці нам передали пересувний пункт незламності, який в період блекаутів «зігрівав» мешканців Покровська. Цього року – від муніципалітету шведського Шеллефтео ми отримали автобус для евакуації маломобільних людей. Людей з інвалідністю. Як тільки транспорт пройде ТО, він буде використовуватись за призначенням», – розповів під час огляду новенького транспортного засобу начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

За словами керівника гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитра Єрмоловича, автобус знаходився на балансі комунального автотранспортного підприємства містечка Шеллефтео, яке займається муніципальними пасажирськими перевезеннями громадами Швеції.

«Транспорт використовувався в екстрених випадках – як швидка допомога населенню, пункт незламності або для евакуації. Автобус має електропідіймач для людей у візках, санвузол та мінікухню, обладнаною мікрохвильовою пічкою. Є все необхідне для тривалого перебування людей», - зазначив Дмитро Єрмолович.

Після того, як отриманий зі Швеції автобус буде оглянутий фахівцями та пройде техобслуговування, він буде задіяний, як спецтранспорт для евакуації або перевезення маломобільних груп населення.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію