• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Освітяни та учнівська молодь Покровська передадуть ЗСУ власноруч виготовлені подарунки

eye

153

20.11.2023 16:41

Новини громад

img

Минулого року учнівське самоврядування Шкільна корпорація НВК 1 Land започаткувало благодійну акцію «Святий Миколай-провісник миру» для наших захисників. У цьому році продовжили традицію та присвятили її не лише до Дня Святого Миколая, а й до Дня збройних сил України. 

Усі учасники освітнього процесу (учні, батьки, вчителі) писали листівки на передову, а ще власноруч виготовляли оберіг «Сонячний кінь». 

Адже здавна відомо, що не було в запорожців нічого дорожчого, ніж коні. Вони допомагали козакам підкорити степовий простір, виносили поранених з поля бою, тим самим зберігаючи їхні життя. 

Діти виготовляли поробку вдома разом з батьками. А от вчителі вирішили зібратися разом в шкільній бібліотеці. До них долучились працівники відділу освіти Покровської міської ради та представники КУ «ЦПРПП». 

Робота виявилась дуже захопливою та… непередбаченою. Адже коники у всіх вийшли дуже різні: у когось високі та стрункі, у когось міцні та кремезні. Проте всі поробки були заряджені позитивною енергією та зігріті теплом рук. Згодом до кожного коника прикріплять побажання для захисників, головне з яких - аби всі повернулись додому живими. 

Також у рамках акції проходить збір коштів серед дорослих на придбання повербанків для наших захисників та захисниць.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію