• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Спальні мішки, теплі ковдри, ліхтарі та посуд: мешканці Покровська отримали гуманітарну допомогу від ГО “Проліска”

eye

249

20.11.2023 15:52

Новини громад

img

Внутрішньо переміщені особи та певні категорії мешканців Покровської громади отримали непродовольчі набори від гуманітарної місії "Проліска", яка плідно співпрацює з УВКБ ООН. Загалом, сьогодні роздано 136 наборів, які включають спальні мішки, теплі ковдри, посуд та сонячні ліхтарі.

«Людям, які постраждали через збройну агресію рф, ці набори стали великою допомогою у поліпшенні їхніх умов життя. Висловлюємо свою подяку гуманітарній місії "Проліска" за цю важливу підтримку та продовжуємо плідну співпрацю», — зазначила керівниця комітету самоорганізації населення Марина Ухова. 

Гуманітарна допомога від ГО "Проліска" надається внутрішньо переміщеним особам 2022-2023 років, людям з інвалідністю І та ІІ груп, а також тим, хто втратив житло під час повномасштабного вторгнення. Ця допомога спрямована на тих, хто раніше не отримував подібну підтримку.

Керівництво Покровської МВА продовжує об'єднувати зусилля та співпрацювати з благодійними організаціями, щоб надавати допомогу тим, хто потребує її найбільше через збройну агресію рф в Україні.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію