• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Спальні мішки, теплі ковдри, ліхтарі та посуд: мешканці Покровська отримали гуманітарну допомогу від ГО “Проліска”

eye

145

20.11.2023 15:52

Новини громад

img

Внутрішньо переміщені особи та певні категорії мешканців Покровської громади отримали непродовольчі набори від гуманітарної місії "Проліска", яка плідно співпрацює з УВКБ ООН. Загалом, сьогодні роздано 136 наборів, які включають спальні мішки, теплі ковдри, посуд та сонячні ліхтарі.

«Людям, які постраждали через збройну агресію рф, ці набори стали великою допомогою у поліпшенні їхніх умов життя. Висловлюємо свою подяку гуманітарній місії "Проліска" за цю важливу підтримку та продовжуємо плідну співпрацю», — зазначила керівниця комітету самоорганізації населення Марина Ухова. 

Гуманітарна допомога від ГО "Проліска" надається внутрішньо переміщеним особам 2022-2023 років, людям з інвалідністю І та ІІ груп, а також тим, хто втратив житло під час повномасштабного вторгнення. Ця допомога спрямована на тих, хто раніше не отримував подібну підтримку.

Керівництво Покровської МВА продовжує об'єднувати зусилля та співпрацювати з благодійними організаціями, щоб надавати допомогу тим, хто потребує її найбільше через збройну агресію рф в Україні.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію