Як працює НСЗУ під час війни. Частина 10

14.11.2023 08:49

Національна служба здоров’я України почала проводити моніторингові візити до перинатальних центрів та пологових відділень медичних закладів, а також - наради з їх керівниками і департаментами охорони здоров’я.

Про це й не тільки медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова 1 листопада 2023 року провела інтерв’ю з Наталею Гусак, головою Національної служби здоров’я України. В інтерв’ю поговорили також про:

• Програма медичних гарантій на 2024 рік: бюджет та основні зміни

• Програма “Доступні ліки”: стратегія розвитку на 2024 рік

• Пакет Допоміжних репродуктивних технологій, який планується у 2024 році в Програмі медичних гарантій

• Зміни до постанови №410 від 25.04.2018 “Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій”

• Розширення програми реімбурсації для відшкодування вартості лікарських засобів для лікування розладів психіки та поведінки

• Перехід фінансування трансплантації з експериментального проекту в Програму медичних гарантій

• Середньострокові договори НСЗУ з аптечними закладами

Більше матеріалів ви можете переглянути на експертній платформі Doctor Bulavinova в YouTube, в плейлисті “Війна”.

Аудіоверсії вебінарів розміщено на каналі Doctor Bulavinova в Soundcloud.

Нагадуємо - працює Національна гаряча лінія МОЗ-ЮНІСЕФ "Спільно до здоров'я" 0 800 35 18 96, де медичні працівники консультують з питань вакцинації, грудного вигодовування та харчування дітей до трьох років.