Вихідними комунальники Покровська рятували місто від наслідків негоди

13.11.2023 09:35

Поки більшість покровчан насолоджувалась відпочинком протягом вихідних днів, комунальники працювали над ліквідацією наслідків негоди, яка вирувала у місті.

Протягом двох днів до контактного центру надійшло понад 500 заявок від мешканців громади щодо аварійних ситуацій, які виникли в результаті сильного вітру.

«Зусиллями наших аварійних бригад, які плідно працювали цими вихідними, були розпиляні та прибрані дерева, що впали на дороги та прибудинкові території. Також був виправлений кабель однієї з ліній електропередач, який перешкоджав руху водіїв східним мостом. Прибирали комунальники і листи шиферу, які позносило вітром», - розповів Олексій Стебель.

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, зворотний зв'язок городян через контактний центр допоміг скоординувати дії комунальників під час надзвичайних ситуацій.