АКТУАЛЬНО! УЧАСНИКАМ АТО!

10.06.2016 19:56

УСЗН

Управління соціального захисту населення Покровської (Красноармійської міської ради) запрошує учасників АТО, зареєстрованих або фактично проживаючих відповідно до довідки про взяття на облік у місті для отримання:

- направлення для проходження психологічної реабілітації в реабілітаційній установі України;

— путівки на санаторно-курортне лікування

Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України. Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

• стати на облік до управління соціального захисту населення;

• Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду): посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни; документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

• Управління соціального захисту населення: реєструє зазначені вище документи; видає учаснику АТО, за його бажанням, направлення на реабілітацію.

Для отримання путівки необхідно:

• стати на облік до управління соціального захисту населення;

• подати такі документи: 1. заяву; 2. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о; 3. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни; 4. документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення.

Документом, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення, може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):

• наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

• довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 413;

• рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;

• довідка про обставини травм (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);

• витяг із протоколу засідання військово-лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).

Ми знаходимось за адресою: вул. Поштова (Соціалістична), буд. 22, каб. № 32.