• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олексій Стебель: «Пішохідні переходи в громаді буде освітлено»

eye

379

06.11.2023 09:07

Новини громад

img

Важливим аспектом безпеки на вулицях восени та взимку є належне освітлення, яке забезпечує видимість для всіх учасників дорожнього руху і зменшує ризик дорожньо-транспортних пригод. 

У Покровській громаді була виявлена необхідність у покращенні освітлення на пішохідних переходах в темний час доби. Тож ця ініціатива вже взята в роботу працівниками транспортного відділу. 

«Досить небезпечно пересуватися темними вулицями, беручи до уваги, що мешканці ще й обирають темний верхній одяг. Це несе небезпеку усім учасникам дорожнього руху, як водіям, так і пішоходам. Нам дозволили увімкнути  освітлення пішохідних переходів в нашій громаді. Зокрема, це місто Родинське, місто Покровськ, там де є небезпечні пішохідні переходи. Не всі, але центральні, які найбільш навантажені», - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Як зазначив керівник, обираються ті ділянки, які є найбільш необхідними для освітлення, враховуючи обмежені ресурси та практичну доцільність.

Взагалі у громаді 85 пішохідних переходів. Передбачається, що 36 з них будуть освітленні. 

Наразі тривають роботи з облаштування таймерів, які дозволять активувати освітлення в період темної пори доби, сприяючи покращенню безпеки на дорогах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію