• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

eye

390

05.11.2023 10:00

Новини громад

img

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. З цієї нагоди начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своїми заступницями Наталією Іваньо та Оленою Харчевною особисто завітали до соціальних працівників громади. 

Керівники оглянули нове місце роботи фахівців соціальної установи та привітали з професійним святом. 

«Милосердя, людяність, доброта – це про працівників соціальної галузі. Ви пропускаєте через себе чужий біль і чужі проблеми. Велика любов до людей, бажання зрозуміти їхні потреби та допомогти дозволяють вам якісно виконувати свою роботу. Ви – надійна опора найбільш незахищених верств населення, а також громадян, які потребують підтримки. Дякую за ваш внесок у допомогу жителям нашої громади та вітаю вас зі святом!», - звернувся до присутніх Сергій Добряк.

Він вручив соцпрацівникам 9 грамот за високі морально-ділові якості, сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйне і милосердне відношення до людей та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери. 

До вітань також долучилась заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна. Вона вручила соціальним працівникам з нагоди професійного свята 10 подяк за наполегливу самовіддану працю, професіоналізм, компетентність, чуйне і милосердне відношення до людей.

«Працівники соціальної сфери - це серце нашої громади. Ви обрали дуже важку, але вкрай необхідну професію. Ваша місія – допомагати людям і дарувати їм надію. Я дуже вдячна вам за вашу чуйність та доброту, за все, що ви робите для мешканців нашої громади. Сил вам, миру, добробуту і тепла в ваших родинах!», – привітала Олена Харчевна.

Грамотою управління соціального захисту населення Покровської міської ради за самовіддану працю, проявлений професіоналізм при виконанні службових обов?язків, ініціативність в роботі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної було нагороджено 7 фахівців.

«Соціальна сфера – це не тільки матеріальна допомога. Сьогодні в Покровській громаді надають такі соціальні послуги: догляд вдома, паліативний догляд, соціальна адаптація, консультування, транспортні послуги, соціальна, психологічна, педагогічна допомога, фізична реабілітація та медичний супровід. На початку війни усі ви спрацювали на «відмінно», розселяючи величезну кількість внутрішніх переселенців, проводячи їх реєстрацію – це дуже складна та важлива робота! Особиста моя шана і дяка вам за неї!», – зауважила начальниця УСЗН Ірина Бонзюх.

Також соцпрацівники отримали привітання й від Товариства Червоного Хреста.

Нагадаємо, 13 жовтня працівники покровського УСЗН пережили ворожий обстріл, але попри це вони продовжують працювати, знайшовши прихисток у свого багаторічного партнера з добрих справ.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію