Гуманітарний вантаж для жителів Покровської громади знову надійшов від БФ "Team4UA"

31.10.2023 09:20

Цього разу 955 наборів з гуманітарною допомогою отримали мешканці міста Покровська, зокрема за адресою вул. Центральна, 147. Також до переліку отримувачів ввійшли жителі квартала №№1,2,3.

«Спільно з нашими партнерами ми стабільно забезпечуємо наших мешканців гуманітарною допомогою. Дякуємо благодійному фонду за цю надважливу підтримку. Співпрацюємо далі заради добробуту наших мешканців», – поділилася Марина Ухова, керівниця ККСН Покровської територіальної громади.

Ця постійна підтримка можлива завдяки спільним зусиллям гуманітарного штабу та керівництва Покровської МВА, що співпрацюють з міжнародними благодійниками.

Ми висловлюємо щиру подяку за допомогу та безмежну підтримку наших громадян!