• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Кошти за програмою «єВідновлення» вже отримали 94 мешканці, оселі яких пошкоджено внаслідок обстрілу

eye

411

30.10.2023 16:44

Новини громад

img

У Покровській громаді продовжує працювати комісія з обстеження та призначення компенсацій за пошкоджені житлові об'єкти після ворожих обстрілів.

До складу комісії, основним завданням якої є оцінка обсягів та дослідження наслідків руйнувань, спричинених обстрілами з боку рф, входять перші керівники Покровської МВА, представники житлово-комунального відділу, Управління капітального будівництва, громадських організацій міста.

«Ми виїжджаємо щотижня, за цей час нам вдається успішно обстежити близько 18 об'єктів. Робимо все можливе, щоб якнайскоріше надати допомогу тим, чиї оселі було пошкоджено російськими ракетами», - зазначив начальник УКБ Данил Проскуренко. 

За його словами, сьогодні  опрацьовано 235 заяв, що надійшли від покровчан у рамках програми «єВідновлення». За 94 з них виплачені державні кошти, щодо 136 – вже є нарахування. Загальна сума державної компенсації, яку отримали або невдовзі отримають мешканці громади, склала 7 мільйонів 615 тисяч гривень. 

Аби оцінити ступінь пошкоджень, члени комісії ретельно оглядають оселі та виконують заміри пошкоджень, як в середині будівлі, так і зовні.

Нещодавно комісія працювала в одній з таких споруд, що розташована у північній частині Покровська.  

«За результатами обстеження для господарів цього домогосподарства було визначено компенсацію в розмірі 90 тисяч гривень. Вона включає роботи з відновлення покрівлі, заміни вікон і дверей, а також внутрішнього та зовнішнього оздоблення», - розповіла заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо, яка входить до складу комісії. 

Слід зауважити, що кошти мешканцям пошкоджених домоволодінь нараховує держава. Завдання комісії – встановити обсяги руйнувань та розмір компенсації.

 Робота в цьому напрямку триватиме й надалі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію