• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На Донеччині відбулось перше засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність"

eye

702

26.10.2023 15:54

Новини громад

img

На Донеччині пройшло перше засідання обласної робочої групи "Прозорість та підзвітність". Мета групи - контролювати питання, які стосуються використання в області коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії:  запланованих та здійснених публічних закупівель робіт, послуг та товарів, проведення оплат, здійснення робіт та постачання товарів задля попередження зловживання службовим становищем. Так, сьогодні були розглянуті питання тендерних закупівель у Добропільській громаді.

Засідання робочої групи пройшло під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна. Участь у засіданні взяли представники ГУ Національної поліції у Донецькій області, ГУ ДСНС України у Донецькій області, ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, а також представники структурних підрозділів Донецької ОДА. 

"Наразі закупівельні процедури проходять лише щодо комунальної техніки та транспорту, які громади використовують для підтримки життєдіяльності населених пунктів. Наразі ми бачимо суттєве загострення військової ситуації, тому про масштабні будівництва та відновлення говорити поки зарано. Сподіваємось, що наступного року безпекова ситуація стабілізується, перемога буде за нами і всі ми будемо працювати над відновленням Донеччини. Та не варто забувати, що контроль над закупівлями буде продовжуватись для того, щоб гроші державного бюджету витрачались виключно за цільовим призначенням на благо людей", - наголосив Вадим Філашкін.

Під час свого виступу директорка департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА Оксана Головко розповіла присутнім про хід проведення тендерних закупівель у Добропільській громаді та про стан їх виконання. Представники правоохоронних органів не висловили зауважень щодо цих закупівель.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Представники Покровської громади взяли участь у форумі «Молодь2025: Змінюй. Дій. Надихай»

6 серпня у Дніпрі відбувся яскравий та змістовний молодіжний форум, до якого долучилися хлопці та дівчата Покровської громади, а також завідувач сектору у справах сім’ї та молоді Яна Штурхецька.

eye

44

Новини громад

07 серпня 2025 17:22

Молодь Покровської громади організувала табір «Поклик Степу-2025»

З 31 липня по 4 серпня молодь Покровської громади провела польовий практикум із засад національно-патріотичного виховання «Поклик Степу -2025» - табір, що став яскравим прикладом ініціативності, самостійності та молодіжного лідерства.

eye

56

Новини громад

06 серпня 2025 11:00

Наслідки атак ворога за минулу добу: обстріли Покровська забрали життя цивільного, є поранені

05.08.2025 близько 08:40 ворожа армія рф атакувала північну частину м. Покровськ, у результаті чого загинув цивільний чоловік 1959 р.н. Інформація, щодо пошкоджень не надходила.

eye

64

Новини громад

06 серпня 2025 09:20

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію