Відбулось обговорення захисту прав та інтересів дітей Покровської громади

26.10.2023 15:00

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі заступниці Наталії Іваньо комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання.

«Захищати права та інтереси дітей мають не лише батьки та рідні чи небайдужі громадяни, які звертаються до відповідних служб стосовно порушень щодо дитини, але й усе суспільство. Покровська МВА застосовує всі можливі інструменти та вживає заходів, щоб неповнолітні мешканці Покровської громади, та й ті, що евакуювались до безпечніших регіонів, мали доступ до своїх прав без дискримінації, включно з необхідною психологічною підтримкою, охороною здоров'я та доступом до освіти», - зазначила заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

Під час засідання члени комісії розглянули 21 питання, що стосувалися:
•  надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей;
•  позбавлення батьківських прав;
•  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій;
•  визначення місця проживання неповнолітніх;
•  надання дозволу на дарування квартири і транспортного засобу малолітнім, та інші важливі аспекти соцзахисту дітей.

Члени  комісії  брали активну участь в обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні й виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.