Покровські школярі провели акції на підтримку безпритульних тварин

24.10.2023 14:26

До Всесвітнього дня захисту тварин у Покровську відбулись благодійні акції допомоги безпритульним тваринам, до якої доєднались всі навчальні заклади міста.

Протягом двох тижнів учні, батьки та педагоги мали змогу принести корм, крупи, гігієнічні засоби та різні смаколики до пункту збору і зробити фото на яскравій фотозоні.

У навчальних закладах було облаштовано куточки, куди кожного дня діти приносили пакунки з продуктовими наборами та побутовою хімією для прибирання. Також батьки та їхні діти доєднались до збору кошт, за які придбали необхідні для тварин крупи, наповнювачі для туалетів, мийні засоби та ін.

Більшу частину подарунків вже було відправлено до Покровського товариства захисту безпритульних тварин.

Крім того, в рамках акції для учнів проводились уроки, присвячені гуманному ставленню до домашніх тварин.

За інформацією відділу освіти Покровської міської ради.