• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Гуманітарні організації продовжують надавати допомогу покровчанам та ВПО, постраждалим від обстрілу

eye

507

19.10.2023 16:28

Новини громад

img

Сьогодні дві гуманітарні организації, а саме Solidarités International і ГО «Аваліст» у партнерстві з Save the Children проводять реєстрацію на надання фінансової допомоги мешканцям Покровська, які постраждали внаслідок останнього обстрілу 13 жовтня.

«Фінансова допомога надається за підтримки міжнародного донора Bureau for Humanitarian Assistance (BHA). Сума складає 10800 грн на кожного члена постраждалої родини. На теперішній час нами зареєстровано близько 100 родин. Протягом наступних двох тижнів гроші будуть нараховані за допомогою міжнародної системи MoneyGram. Це доволі проста система, потрібно тільки мати смс код для отримання цієї допомоги. В будь-якому відділенні банку міста можна отримати кошти. Документи, які потрібно мати при собі при реєстрації: це паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження кожної дитини, довідку ВПО(за наявності такого статусу). Гроші зараховуються за допомогою ідентифікаційного коду людини, і в банку отримуються також по ньому в цій системі», - зазначила менеджер базових потреб та фінансової допомоги Донецького регіону «Solidarités
International» Наталя Перелешина.

Також допомогу надають представники ГО «Аваліст» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children за фінансування Бюро Гуманітарної допомоги USAID. 

Виплати на одного члена родини становлять 10800 грн. Для реєстрації необхідно особисто звернутися з паспортом, ІПН, свідоцтвом про народження дітей. Реєстрація триває 15 хвилин. Грошові перекази люди отримають впродовж двох тижнів. 

Нарахування здійснюються на картки або через банківський переказ, який можна отримати у будь-якому відділенні Райффайзен Банку.

Раніше представники ГО «Аваліст» у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією Save the Children вже надавали підтримку внутрішньо переміщеним особам, які через війну тепер мешкають у Покровську, і тим місцевим мешканцям, які постраждали від обстрілів.

Сьогодні реєстрація в організації «Solidarités International» триватиме з 9:00 до 16:00. Також мешканці можуть зареєструватися завтра з 9:00 до 12:00.  ГО «Аваліст» приймає заяви сьогодні з 9:00 до 16:00, а також завтра 9:00 до 15:00.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

2

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

30

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

37

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію