• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сотні мешканців Покровської громади отримали допомогу від «Проліски»

eye

403

11.10.2023 14:51

Новини громад

img

Співробітники гуманітарної місії "Проліска" привезли до Покровська чергову гуманітарну допомогу для людей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Цього разу вантаж від  УВКБ ООН містив теплі речі та взуття.

«Потреби спочатку одні в людей, потім вони трішки змінюються. Бувають такі випадки, що ми людям допомогли, але за кілька тижнів знову їдемо до них. Сьогодні до Покровська ми привезли одяг — речі, які необхідні людям вже зараз, коли вже прийшла осінь і на вулиці холодно», - зазначив консультант у сфері захисту та соцпитань ГО «Проліска» Віталій Воскобойник.

Речей, які 11 жовтня привезла організація, отримали 200 мешканців Покровська. Кожна внутрішньо переміщена особа отримує набір з трьох предметів одягу.

Як зазначила керівниця координаційного комітету самоорганізації населення Марина Ухова, такого роду допомога необхідна ВПО у Покровській громаді: «Щиро дякуємо ГО «Проліска» за те, що долучаються до надання допомоги мешканцям нашої  ТГ. Примітно, що у громаді зараз проживає чимало громадян, які опинилися у складних обставинах та не мають можливість купити необхідний одяг. Сподіваємось й на подальшу плідну співпрацю».

Інформацію про видачу гуманітарної допомоги інспектори ККСН надають старшим будинків, які, своєю чергою, доносять її до громадян.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію