У Покровську власникам пошкодженого майна виплатили майже 6 млн гривень компенсації

09.10.2023 14:48

У результаті обстрілу, який стався 7 серпня поточного  року в Покровську, було пошкоджено понад 350 об?єктів нерухомого майна, серед яких, комунальні заклади, багатоповерхові та приватні будинки.

Комісією Покровської МВА було обстежено пошкоджені об?єкти та складено акти візуального, комісійного та технічного обстеження.

Заяви на відшкодування за державною програмою «єВідновлення» подали 81 власник пошкодженого майна. Як розповів начальник Управління капітального будівництва Данил Проскуренко, комісія вже опрацювала 52 заяви на компенсацію у розмірі 4 107 992 грн.

«В рамках програми «єВідновлення» по 21 об?єкту, який було пошкоджено 7 серпня, вже надано компенсацію у сумі 2 222 340 грн. У цілому від мешканців Покровської громади надійшло 180 заяв, за якими комісія вже схвалила компенсацію у сумі 8 819 921 грн. Власники пошкодженого майна вже отримали 5 922 027 грн від держави», - поділився Данил Проскуренко.

Нагадаємо, детальнішу інформацію щодо отримання компенсації за програмою та перелік магазинів-партнерів, що надають будівельні матеріали, можна дізнатись на офіційному сайті «єВідновлення».