• Пошук по сайту
 • Пошук по документах

Оголошення про початок відбору кандидатів для участі в Координаційній раді ВПО при Покровській міській раді

eye

481

06.10.2023 13:53

Новини громад

img

Розпочинається прийом документів для відбору до складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Покровській міській територіальній громаді..

Координаційна рада з питань внутрішньо переміщених осіб у Покровській міській територіальній громаді (далі – Рада) cтворюється як консультативно - дорадчий орган для:

 • участі у реалізації державної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів ВПО,
 • сприяння діяльності Покровської міської територіальної громади у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції переселенців.

Рада створюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» та відповідно до розпорядження начальника Покровської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області від 02.10.2023 № 1638рг «Про затвердження Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Покровський міській раді».

Метою діяльності Ради є сприяння вирішенню питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

До складу Ради можуть входити особи, яким виповнилось 18 років.

Стати членом Ради запрошуємо:

 • внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких, згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, є Покровська міська територіальна громада. В тому числі, представників суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;
 • представників від громадських об’єднань і благодійних організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проєктів у межах Покровської міської територіальної громади.

Участь у Раді здійснюється на громадських .

Для участі у відборі необхідно подати документи (в електронній або паперовій формі):

 • заяви у довільній формі;
 • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
 • документа про освіту (за наявності);
 • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
 • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
 • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Прийом документів здійснюється з 6 по 20 жовтня 2023 року управлінням соціального захисту населення Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22, каб. 18. Телефон для довідок: 095 399 90 55, 099 323 89 99

Проявіть свою громадянську позицію! Долучайтеся до Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у Покровській міській територіальній громаді.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію