Маленький волонтер з Покровська віддав кошти на підтримку ЗСУ

05.10.2023 14:30

Учень 4-Б класу ЗОШ №2 міста Покровськ Антон Олейніков є великим прикладом волонтерської діяльності та патріотизму серед молодого покоління українців. Попри юний вік, Антон активно виявляє любов до своєї країни та волонтерський дух.

На днях хлопчик вирішив пожертвувати кошти на підтримку Збройних Сил України, продавши свої власноруч виготовлені вироби.

Антон Олейніков долучився до благодійних ініціатив у місті Кропивницький, віддавши зароблені кошти благодійному фонду "Планета". За свої волонтерські зусилля хлопчик отримав посвідчення волонтера, яким може пишатися. Волонтерською діяльність він займається більше року.

Школяр із Покровська - приклад для наслідування. Саме завдяки таким дітям ми здобудемо перемогу та виборемо для них достойне і світле майбутнє!