Гуманітарний вантаж прибув до координаційного комітету самоорганізації населення Покровська

05.10.2023 13:10

З черговим гуманітарним вантажем до Покровська прибули друзі та партнери громади команди "Skicka vidare till Ukraina".

Зокрема, до громади були доставлені харчові продукти, а також дитяче харчування. Пакунки з допомогою будуть переформовані співробітниками Покровського ККСН.

Згодом буде організована видача продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам.

«Координаційний комітет самоорганізації населення активно працює над забезпеченням мешканців Покровської громади та ВПО. Вже незабаром ми сформуємо набори та повідомимо про видачу. Зазначу, що допомога видається людям, які дійсно мають в ній потребу. Дякуємо нашим партнерам та сподіваємося на подальшу співпрацю», - зазначила керівниця ККСН Покровської ТГ Марина Ухова.