• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю

eye

385

07.10.2023 09:05

Новини громад

img

Кожна людина заслуговує на гідне життя, яке не можливо забезпечити без достойної роботи і належної матеріальної винагороди за неї. Мільйони людей, які шукають роботу, мають нагальну потребу в тому, щоб уряд забезпечував їх соціальний захист та закріплення прав працівників у законодавстві.

Гідна праця – це найкращий спосіб боротьби з бідністю. Саме тому, 7 жовтня, в усьому світі відзначають як Всесвітній день дій за гідну працю.

У червні 2008 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між українськими соціальними партнерами та Міжнародною організацією праці щодо Програми гідної праці.

Поняття гідної праці було розроблено Міжнародною Організацією Праці у 1999 році. І за визначенням «гідна праця – це високопродуктивна праця, яка гарантує гідний заробіток та соціальний захист чоловіків і жінок, в умовах свободи об’єднання, відсутності дискримінації, безпеки на робочих місцях та поваги до людської гідності».

Сьогодні, на жаль, існує проблема роботи в неформальному секторі, без будь-яких гарантій, що потребує підвищення соціального захисту і забезпечення гідних умов праці. Соціальний захист дає працівникам гарантії безпеки і дозволяє впевнено будувати своє майбутнє.

Саме тому на території Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області проводиться робота, направлена на сприянні гідній праці, реалізації Національного плану спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці та виробничого травматизму на 2023 рік та проєктів Держпраці щодо протидії торгівлі людьми з метою трудової експлуатації, психосоціальної підтримки на робочому місці та створення безбар’єрного виробничого середовища тощо.

У Всесвітній день дій за гідну працю важливий кожен захід: як масштабні акції, так і невеликі події, будь-то дискусія за круглим столом, масова демонстрація чи флешмоб.

Подібні заходи дозволяють привернути увагу українців до проблем працівників та захисту їх трудових прав.

Відповіді на найактуальніші питання застосування трудового законодавства, зокрема і у воєнний час, можна знайти на порталі 

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію