• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

eye

533

03.10.2023 17:40

Новини громад

img

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька. Також, Покровська МВА долучилася до придбання обладнання для очищення води і встановлені додаткових свердловин, які будуть зроблені найближчим часом. 

«Сьогодні відбулась надзвичайна подія. Завдяки синергії двох громад - Покровської і Торецької, відбулося відкриття гемодіалізу, який був релокований до нас з Хмельниччини. Дуже буде зручно і мешканцям нашої громади, і іншим мешканцям Донеччини. Вже 12 жителів отримують так звану нирку, всього ми маємо надію, що буде вже 30 пацієнтів долучено до цієї процедури. Ми маємо надію, що наступного року ми запровадимо в доброзичливій медицині для наших мешканців додаткове безкоштовне придбання медикаментів для всіх процедур. Тому разом до перемоги, все буде Україна», - підкреслив Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію