• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

eye

667

03.10.2023 17:40

Новини громад

img

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька. Також, Покровська МВА долучилася до придбання обладнання для очищення води і встановлені додаткових свердловин, які будуть зроблені найближчим часом. 

«Сьогодні відбулась надзвичайна подія. Завдяки синергії двох громад - Покровської і Торецької, відбулося відкриття гемодіалізу, який був релокований до нас з Хмельниччини. Дуже буде зручно і мешканцям нашої громади, і іншим мешканцям Донеччини. Вже 12 жителів отримують так звану нирку, всього ми маємо надію, що буде вже 30 пацієнтів долучено до цієї процедури. Ми маємо надію, що наступного року ми запровадимо в доброзичливій медицині для наших мешканців додаткове безкоштовне придбання медикаментів для всіх процедур. Тому разом до перемоги, все буде Україна», - підкреслив Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію