• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

eye

293

03.10.2023 15:58

Новини громад

img

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

Стосувались вони життєзабезпечення мешканців всіх населених пунктів громади; благоустрою; комунікації та співпраці з відділами та управліннями Покровської МВА; подальшої співпраці з Донецькою експериментальною станцією НАН України.

Особливу увагу було приділено питанню щодо роботи в опалюваний період адмінбудівель старостинських округів, у тому числі вибору кандидатур на посаду опалювача. Також було обговорено організацію виїзного прийому юристів в рамках реалізації Меморандума "Діалог громад".

Також одним із нагальних питань, яке було винесено на обговорення начальниками відділів Управління,  стосувалось встановлення на території Лисівського та Шевченківського округів осмосів для очищення води та подальший благоустрій території для видачі питної рідини в рамках реалізації меморандуму між Покровською міською радою та Благодійною організацією «Water Mission».

«Сьогодні все фокусується на війні. Але ми не повинні концентруватися лише на цьому, ми маємо думати про те, що буде завтра, після перемоги. За сприянням Покровської МВА у нас є можливість отримувати підтримку з різних країн для становлення і відновлення громади. Як бачимо, спільна плідна праця та взаємодія з громадськістю приводить до підвищення ефективності роботи, спрямованої на розвиток громади», - підкреслила Олена Носач.

Нарада пройшла у формі конструктивного діалогу. Всі учасники взяли активну участь в обговоренні питань по суті та надали слушні пропозиції, які будуть враховані в практичній діяльності.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію