• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Суспільно корисні роботи в Покровській громаді

eye

449

03.10.2023 10:30

Новини громад

img

Покровський міський центр зайнятості Донецької області продовжує активну роботу щодо забезпечення зайнятості людей, які втратили роботу. Головна наша ціль – знайти їм підходящу роботу, а у разі її відсутності, ми пропонуємо безробітним особам тимчасову зайнятість через суспільно корисні роботи.

В Покровській громаді суспільно корисні роботи проводяться майже рік і користуються досить великим попитом. У поточному році до лав «Армії відновлення» в нашому регіоні стали 287 українців.

Одним з більш затребуваних в Покровській громаді видів суспільно корисних робіт є розвантаження та пакування гуманітарної допомоги.

У період залучення до зазначеного виду робіт за особою зберігається статус безробітного, оплата праці у розмірі не нижче мінімального розміру проводиться із джерел Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. З безробітними укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт, і кількість періодів участі людей в суспільно корисних роботах не обмежена.

Участь у суспільно корисних роботах – це можливість долучитися до перемоги на трудовому фронті.

Робота в Покровській громаді щодо реалізації державної ініціативи з відновлення країни, підтримки тих, хто втратив роботу, триває.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію