• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Увага! Повідомлення про встановлення тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії

eye

408

01.10.2023 10:08

RSS

img

Повідомлення про встановлення тарифу на послуги з виробництва теплової енергії та постачання теплової енергії для Відділу освіти Покровської міської ради Донецької області Піщанського ЗЗСО з дошкільним підрозділом Покровського району Донецької області

Приватне підприємство ФОП Опенчук В.І.. повідомляє про встановлення тарифу на послугу з виробництва теплової енергії та постачання теплової енергії для Відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, а саме для будівлі Піщанського ЗЗСО з дошкільним підрозділом за адресою село Піщане, вулиця Шкільна, будинок,3

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про встановлення цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, ФОП Опенчук В.І. пропонує на розгляд обгрунтування цін/тарифів та встановлення тарифу на теплову енергію, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів. До сфери діяльності підприємства належить Виробництво теплової енергії та Постачання теплової енергії для потреб опалення інфраструктури Піщанського ЗЗСО з дошкільним підрозділом Покровського району Донецької області за прямими договором із споживачем.

На даний час підприємство має потребу встановления даного тарифу на виробництво теплової енергії та постачання теплової енергії (підтверджуючі документи додаються). Згідно проведених розрахунків тариф за 1 Гкал складає 4004,64грн. без ПДВ З метою надання своєчасних та якісних послуг ФОП Опенчук В.І. доводимо до відома споживачів - Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області Піщанський 3300 з дошкільним підрозділом за адресою с.Піщане, вул. Шкільна, 6.3. інформацію про намір встановлення тарифу на послугу з виробництва теплової енергії та постачання теплової енергії на 2023-2024 рік.

Всі зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб приймаються протягом 5-ми календарних днів з дня опублікування оголошення про встановлення тарифу на послугу з виробництва теплової енергії та постачання теплової енергії для Відділу освіти Покровської міської ради Донецької області, а саме для будівлі Піщанського ЗЗСО з дошкільним підрозділом по вулиці Шкільна, буд.3 для ФОП Опенчук В.І. за адресою: м. Новогродівка вул. Лісна, буд.17 E-mail: povi.offic.2017@gmail.com тел. +380509468111; тел. +380960086806.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

88

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію