• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Робота для ВПО: ти потрібен

eye

236

29.09.2023 10:59

Новини громад

img

28 вересня 2023 Покровський міський центр зайнятості Донецької області провів виїзний захід до Удачненської селищної територіальної громади Покровського району. Захід організований в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в громади.

Відвідувачі, які прийняли участь у заході, були люди різних категорій. Це і молодь, громадяни передпенсійного віку, зайняте населення.

Фахівчиня центру зайнятості розповіла про послуги, які надає служба зайнятості у цей складний час. Були розглянуті питання щодо особливості реєстрації, отримання допомоги по безробіттю (строки та розмір), участь в суспільно корисних роботах, можливість проходження профнавчання, отримання ваучера. Зупинились і на активних програмах сприяння зайнятості та підтримки роботодавців, які можуть допомогти у працевлаштуванні саме осіб із категорії ВПО та інших категорій.

Дякуємо керівництву Удачненської селищної ради та Молодіжному центру «Веселка» за допомогу в проведенні заходу.  

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

8

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

36

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

44

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію