Комісія з питань захисту прав дитини розглянула близько тридцяти профільних питань

29.09.2023 11:58

29 вересня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі заступниці Наталії Іваньо.

На комісії було розглянуто ряд важливих питань, з них:

• надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей;
  • визначити порядок участі батька та матері у вихованні малолітньої дитини до рішення суду;
  • відшкодування моральної шкоди, завданої смертю внаслідок нещасного випадку на виробництві;
  • надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій;
  • визначення місця проживання неповнолітніх;
  • подовження перебування підлітка у КУ «Магальський дитячий будинок-інтернат»;
  • надання дозволу на дарування квартири малолітньому, та інші важливі аспекти соцзахисту дітей.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь ув обговоренні, висловлювали власні думки та вносили свої пропозиції щодо відповідних рішень. З’ясовані факти та обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення, які взяті на контроль до їх повного виконання.

«Кожен член суспільства має права. Це стосується і дітей, фізична та розумова незрілість яких потребує спеціальної охорони та піклування, включаючи належний фаховий захист. Права дитини за законодавством України визначені низкою нормативно-правових актів, які спрямовані на забезпечення, реалізацію та захист прав дитини у нашому суспільстві.Усі питання, які стосуються неповнолітніх членів нашої громади, ретельно розглядаються членами комісії, щоб прийняти зважені та законні рішення», - зазначила Олена Харчевна.

Крім того, члени комісії затвердили персональний склад міждисциплінарної команди для забезпечення розроблення та виконання індивідуальних планів соціального захисту дитини, залишеної без батьківського піклування, дитини-сироти.

Також членами комісії було утворено та затверджено склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.