Було все життя попереду…Покровська громада проститься з 23-річним захисником України Максимом Чурою

29.09.2023 10:00

22 вересня у результаті мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району Донецької області загинув Максим Чура, 2000 року народження.

Максим служив стрілцем-помічником гранатометника 2 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 1 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону військової частини А0284. Він героїчно бився за нашу свободу і вірив у те, що Перемога вже скоро. На жаль, в ім?я цієї Перемоги він віддав найцінніше – власне життя.

З глибоким сумом і тугою в серці, Покровська міська військова адміністрація висловлює свої щирі співчуття рідним, близьким та друзям, які переживають важкий час з приводу непоправної втрати.

Пам'ять про нашого земляка, Героя, залишиться назавжди в наших серцях.

Прощання з Героєм відбудеться сьогодні на центральному кладовищі Покровська.

Вічна пам’ять відважному Сину українського народу, мужньому Захиснику та справжньому Патріоту України!