• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Добрі справи задля розвитку громади

eye

269

28.09.2023 09:10

Новини громад

img

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

Допомогу, яка прибула з міста Золочев, було розподілено між медичними установами Покровська та Управлінням соціального захисту населення. 

У гуманітарному вантажі прибув витратний матеріал для лікарень, перинатального центру та наркологічного диспансеру: інсулінові шприці, медичні халати, форма для лікарів та соцпрацівників, захисні маски та матеріали для роботи хірургічних відділень. 

«Віктор Поліщук є нашим давнім другом, який постійно цікавиться потребами перинатального центру. Ми отримуємо допомогу вже не вперше. Дуже вдячні за гуманітарний вантаж, на який завжди є попит», - зазначив керівник Покровського перинатального центру Іван Циганок. 
Управління соціального захисту населення розподілить отриману допомогу між людьми, що потребують особливої підтримки.

Спеціалізований одяг вже розподілено між робітниками відділення соціальної допомоги вдома для виконання службових обов'язків.

Керівництво Покровської МВА щиро вдячне Віктору Поліщуку за активну громадську позицію та невтомну працю на благо громади. Разом вистоїмо та переможемо!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію