• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Добрі справи задля розвитку громади

eye

166

28.09.2023 09:10

Новини громад

img

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

Допомогу, яка прибула з міста Золочев, було розподілено між медичними установами Покровська та Управлінням соціального захисту населення. 

У гуманітарному вантажі прибув витратний матеріал для лікарень, перинатального центру та наркологічного диспансеру: інсулінові шприці, медичні халати, форма для лікарів та соцпрацівників, захисні маски та матеріали для роботи хірургічних відділень. 

«Віктор Поліщук є нашим давнім другом, який постійно цікавиться потребами перинатального центру. Ми отримуємо допомогу вже не вперше. Дуже вдячні за гуманітарний вантаж, на який завжди є попит», - зазначив керівник Покровського перинатального центру Іван Циганок. 
Управління соціального захисту населення розподілить отриману допомогу між людьми, що потребують особливої підтримки.

Спеціалізований одяг вже розподілено між робітниками відділення соціальної допомоги вдома для виконання службових обов'язків.

Керівництво Покровської МВА щиро вдячне Віктору Поліщуку за активну громадську позицію та невтомну працю на благо громади. Разом вистоїмо та переможемо!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію