• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА продовжує роботу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

eye

343

26.09.2023 17:10

Новини громад

img

Відповідно до Розпорядження № 865 рг, виданого 4 липня 2023 року, з метою надання можливості оздоровитися дітям віком до 14 років, що є членами сімей загиблих Захисників України, було прийнято рішення організувати їхній відпочинок у санаторії «Лаванда», що розташований на курорті Моршин.

На сьогодні цією можливістю скористалися 2 сім'ї загиблих Захисників України, і одна з них вже перебуває в санаторії. Сума витрат, яку було виділено з бюджету громади, становить 93,9 тисячі гривень.

Ця ініціатива входить в загальну роботу Покровської МВА з підтримки сімей загиблих Захисників України та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. 

«Оздоровлення та відпочинок у такому санаторії - це важливий крок до покращення як фізичного, так і психологічного стану діточок. Ми завжди прагнемо надавати підтримку та допомогу сім'ям наших загиблих Героїв. Це не лише наш обов'язок, але і моральна відповідальність перед тими, хто віддав своє життя на захист нашої країни», - зазначив начальник Покровської МВА. 

Продовжуємо сприяти запровадженню соціальних ініціатив у громаді, аби підтримувати найвразливіших членів суспільства та забезпечувати їм належну увагу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію