• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА продовжує роботу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

eye

429

26.09.2023 17:10

Новини громад

img

Відповідно до Розпорядження № 865 рг, виданого 4 липня 2023 року, з метою надання можливості оздоровитися дітям віком до 14 років, що є членами сімей загиблих Захисників України, було прийнято рішення організувати їхній відпочинок у санаторії «Лаванда», що розташований на курорті Моршин.

На сьогодні цією можливістю скористалися 2 сім'ї загиблих Захисників України, і одна з них вже перебуває в санаторії. Сума витрат, яку було виділено з бюджету громади, становить 93,9 тисячі гривень.

Ця ініціатива входить в загальну роботу Покровської МВА з підтримки сімей загиблих Захисників України та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. 

«Оздоровлення та відпочинок у такому санаторії - це важливий крок до покращення як фізичного, так і психологічного стану діточок. Ми завжди прагнемо надавати підтримку та допомогу сім'ям наших загиблих Героїв. Це не лише наш обов'язок, але і моральна відповідальність перед тими, хто віддав своє життя на захист нашої країни», - зазначив начальник Покровської МВА. 

Продовжуємо сприяти запровадженню соціальних ініціатив у громаді, аби підтримувати найвразливіших членів суспільства та забезпечувати їм належну увагу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію