Стартував чемпіонат Покровська з футболу

25.09.2023 19:00

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд з Покровська, Мирнограду, Білозерської ТГ, Межової, Слов’янки.

«До повномасштабного вторгнення ми проводили Кубок Покровська з футболу – це були одні з найтоповіших змагань. Тож нині, попри труднощі великої війни, ми повертаємося до проведення турніру, щоб дати можливість спортсменам прокачати себе та отримати ігрову практику. Нинішній формат чемпіонату 8х8 – доступніший, він дає можливість залучити більше учасників», - сказав директор ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Юркін.

Минулими вихідними вже розпочалися запеклі футбольні баталії – відбувся перший та другий тури змагань.

Результати матчів такі:

??«Зоря» - ДЮСШ Мирноград 3:0

??«Максимум» – «Локомотив» 0:2

??«Моноліт -1» – «Моноліт»-2 4:2

??«Гірник-спорт» – Білозерська ТГ 3:3

??«Максимум» – «Зоря» 0:4

??«Метінвест» – ДЮСШ Мирноград 7:1

??«Моноліт-2» – Білозерська ТГ 1:2

??«Локомотив» – «Гірник-Спорт» 1:2.