Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями м. Покровськ на тему: "Дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів".

25.09.2023 10:30

Інспектори розповіли населенню про різновиди вибухонебезпечних предметів та небезпеку, яку вони становлять. Також фахівці ДСНС пояснили, як відрізнити підозрілі предмети від звичайних та де їх найчастіше можна зустріти.

Співробітники Покровського районного управління ознайомили з основними правилами поведінки при виявленні міни чи боєприпасу тощо.

Надзвичайники наголосили, що підходити та знешкоджували вибухові пристрої повинні лише піротехніки, які пройшли відповідне навчання.

Працівники Служби порятунку нагадали, що під час виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів потрібно обов?язково повідомити на номер «101» або «102».

Після проведення бесіди мешканцям були надані листівки з правилами безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.