Психологічна підтримка від «People in Need»

23.09.2023 15:00

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need») пропонує мешканцям Покровської громади скористатися якісною психологічною підтримкою від спеціалістів.

Для цього ви можете звернутися на Гарячу лінію психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей, за номером телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово).

Лінія працює безперервно та безкоштовно з усіх операторів в Україні.

У цей складний час всі громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані. У людей можуть виникати: тривожні розлади, ПТСР, депресії, розвиток залежностей різного типу, здійснення суїциду тощо. Окремим чинником, що виступає додатковим стресом, безумовно, сильне хронічне виснаження від тривалості війни, а також, на зріст синдрому професійного емоційного вигорання.

Не зволікайте. Звертайтеся по допомогу за номером телефону Довіри 0 800 210 160