• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Триває обговорення нових назв вулиць та провулків у Покровській громаді

eye

312

22.09.2023 16:54

Новини громад

img

Вчергове відбулось засідання ініціативної групи, під час якої присутні розглянули перелік топонімів Покровської громади, які підлягають перейменуванню.

Так, під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка, керівники військової адміністрації, члени громадських та молодіжних організацій обговорили зміну назв вулиць і провулків у населених пунктах старостинських округів громади. 

"Разом із робочою групою продовжуємо працювати над перейменуванням вулиць та селищ наших старостатів, щоб кожен куточок нашої держави, зокрема, Покровської громади був незалежним від імперського спадку та мав український дух. Вже напрацьовано перші назви, отримуємо пропозиції від громадян і очікуємо на нові. Разом до перемоги!", - зазначив Сергій Добряк.

Також присутні розглянули пропозиції, які надійшли від мешканців громади. Зокрема, стосувались вони присвоєння назв вулиць на честь загиблих Захисників України. 

Під час засідання робоча група визначилась з переліком та концепцією топонімів, які мають бути перейменовані.

На думку представника громадськості Павла Белицького, назви вулиць, провулків та населених пунктів повинні бути не лише українськими, а й підлаштовуватись під місцевість, мати історичне підґрунтя. "Не варто забувати й про особистостей загальнонаціонального та світового рівня", - додав Павло.

Список напрацювань буде висунуто на розгляд комісії під час наступного засідання, яке відбудеться найближчим часом.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію