• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Навчатись ніколи не пізно: покровчани «золотого віку»  освоюють англійську мову

eye

322

20.09.2023 13:39

Новини громад

img

Мешканці Покровської громади не сидять на місці, а завжди розвиваються та навчаються. І навіть поважний вік цьому не перешкода. Пенсіонери займаються спортом, танцями, рукоділлям, а нещодавно розпочали вивчати англійську мову.

Навчальні курси проводить місцева педагогиня з багаторічним стажем роботи у міській раді ветеранів.

Заняття стартували на початку вересня і вже зібрали групу з 10 учнів віком 50+. Основна мета таких курсів – надати знання з англійської мови на початковому рівні слухачам, а також підвищити соціальну комфортність літніх людей в сучасному житті.

Сьогодні в групі відбулося вже третє заняття, під час якого англійці-початківці вивчали алфавіт та цифри.

«Наші учні закінчили школу майже 50 років тому. Дехто з них вивчав англійську, а для когось ця мова зовсім незнайома. Тож ми почали з початку, з основ. Під час занять завжди панує дружня та тепла атмосфера. Перш за все, це – спілкування, а вже потім – корисні знання», - поділилась викладачка Валентина Дух. 

За словами голови ради ветеранів Олександра Іващенка, заняття проводяться на безоплатній основі. Викладач працює на волонтерських засадах, за власним бажанням. 

«Вивчення англійської мови - це неймовірна можливість пізнавати нове та залишатися активними. Наші бабусі та дідусі демонструють, що навчатися завжди цікаво і корисно у будь-якому віці», - розповів Олександр Іващенко, який теж долучився до навчання.

Доєднатись до групи з вивчення англійської мови може кожен бажаючий представник та представниця старшого покоління Покровської громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію