• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Потужна техніка для організації освітнього процесу

eye

88

19.09.2023 15:48

Новини громад

img

У межах співпраці благодійної організації «Фонд оборони й розвитку України» та Elizabethtown College, загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №9 Покровської міської ради отримала 7 комплектів персональних комп?ютерів з ліцензованим програмним забезпеченням, до складу кожного комплекту входить: монітор, процесор, клавіатура, комп?ютерна миша та колонки.

«Навіть в умовах війни навчальні заклади громади находять можливість взяти участь в грантових програмах задля оновлення матеріально-технічної бази. Освітяни тісно співпрацюють з представниками всеукраїнських та європейських гуманітарних місій. Дякуємо усім нашим партнерам за допомогу та небайдужість в організації освітнього процесу»,- начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

Адміністрація школи щиро вдячна організаціям за таку потужну та сучасну техніку. 

«Цифрові девайси допоможуть адміністрації закладу в організації дистанційного навчання. Ця нова техніка забезпечить можливість надавати сучасні освітні послуги на різних платформах та буде вагомою допомогою в отриманні української освіти для дітей, які знаходяться на непідконтрольних територіях. Ми впевнені, що завдяки цим сучасним пристроям навчальний процес буде більш ефективним!» - зазначила директорка школи Валентина Рудик.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію