• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта

eye

326

19.09.2023 14:02

Новини громад

img

За спільною ініціативою МОЗ та Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» запущено всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта. Мета опитування полягає в тому, щоб з’ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.

У відповідь на звернення МОЗ України Всеукраїнська Асоціація ОТГ підтримує цю ініціативу та проведення опитування через розповсюдження інформації серед ОМС та регіональних відділень ВАОТГ із сприянням активної участі  мешканців громад у т.ч. через розповсюдження в  регіональних електронних засобах масової інформації.

> Опитування можна пройти за посиланням

Дуже часто у пацієнтів виникають питання щодо функціонування електронних пацієнтських кабінетів в МІС і їх взаємодії з електронною системою охорони здоров’я. Сьогодні ми надамо відповіді на найбільш поширені з цих запитань:

> Як працює електронна картка в ЕСОЗ зараз?
Наразі всі медичні дані пацієнта потрапляють до його електронної картки через внесення медичних записів лікарем. Ці записи, які вносяться лікарем через інтерфейс медичної інформаційної системи, після синхронізації та підписання потрапляють до центральної бази даних ЕСОЗ. Лікар вносить дані про візит пацієнта, його стан здоров’я та призначення, підтверджуючи це своїм кваліфікованим електронним підписом та несе відповідальність за достовірність введеної інформації. Наразі цей інструмент доступний тільки лікарям, але в майбутньому пацієнти матимуть можливість переглядати власну медичну інформацію.

> Як я можу скористатися пацієнтським кабінетом в ЕСОЗ?
Повноцінний кабінет пацієнта в електронній системі охорони здоров’я буде запроваджено найближчим часом. Згідно з концепцією впровадження, кабінет надасть пацієнтам можливість перегляду та контролю за своєю медичною інформацією, включаючи інформацію про візити, діагнози, призначення. Ви зможете укладати декларації онлайн, оновлювати особисті дані та інше.

> Що таке пацієнтський кабінет в МІС?
На сьогоднішній день, 45 медичних інформаційних систем приєдналися до електронної системи охорони здоров’я. Багато постачальників МІС вже впровадили персональні кабінети для пацієнтів, це спеціальні платформи, що спрощують процес отримання медичних послуг. За допомогою них ви можете переглядати список лікарів, які працюють у вашій ближній лікарні, записуватися на прийом, реєструвати процедури (наприклад, вакцинацію), замовляти ліки та навіть отримувати консультацію лікаря онлайн.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

50

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

145

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

34

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію