• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олексій Стебель: "Якісна розмітка – запорука безпеки дорожнього руху"

eye

269

19.09.2023 11:55

Новини громад

img

Безпека і комфорт на автошляхах – важливий напрямок роботи для міської влади. Саме тому у Покровській громаді паралельно із ремонтом доріг на міських вулицях оновлюють пішохідну розмітку.

Аби рух транспортними артеріями нашої громади був безпечнішим, працівники КП «Покровськавто», що залучені до їх експлуатаційного утримання, проводять роботи з поновлення дорожньої розмітки.
Освіжають маркування на пішохідних переходах, острівцях безпеки тощо. Працюють насамперед на пріоритетних маршрутах.

Цього тижня новенькі пішохідні переходи з’явились на вул. Європейська, Маршала Москаленко та Ювілейній навпроти центрального парку. 

«Якісна дорожня розмітка – запорука безпеки дорожнього руху як для водіїв, так і для пішоходів. Тому доручив відділу транспорту приділити цьому питанню особливу увагу, враховуючи й питання доступності та безбар'єрності. Всі роботи виконуємо власними силами, без залучення підрядних організацій – задля економії бюджетних коштів. Приводимо до ладу не лише дорожню інфраструктуру громади, а й створюємо умови для пересування усім громадянам», - зауважив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Крім оновлення дорожньої розмітки, фахівці "Покровськавто" проводять роботи із заміни пошкоджених дорожніх знаків та встановлення нових.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію