• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представниця Покровської МВА серед випускників «HR майстерні»

eye

105

18.09.2023 10:40

Новини громад

img

Днями тридцять п'ять фахівців з управління персоналом, яких було відібрано з усієї України, стали випускниками  “HR майстерні”. Участь в навчанні взяла і начальниця відділу управління персоналом Покровської МВА Ольга Горячун.

Це вже третій випуск представників HR-підрозділів органів публічної влади за програмою підвищення кваліфікації “Системний підхід в управлінні персоналом на публічній службі”. 

Цей інструмент напрацьовано в НАДС задля професійного розвитку працівників служб управління персоналу за підтримки EU4PАR, Команди підтримки реформ Міністерства економіки України (що діє в рамках проєкту “Українська Архітектура Реформ”) і Вищої школи публічного управління.

Впродовж декількох місяців представники HR-підрозділів з різних куточків України вивчали кращі практики управління персоналом й ділилися власним досвідом. 

Зокрема, щодо системи управління персоналом, організаційної культури та культури залученості, управління ефективністю, розвитку лідерства та залучення талантів, побудови психічного здоров’я колективу,  безбар'єрності на публічній службі, взаємодії з ветеранами та ветеранками. Також учасники презентували напрацьовані проєкти з розвитку інструментів управління персоналом. 

«Сьогодні для українців відкрита низка можливостей щодо навчання та опановування сучасним інструментами. «HR-майстерня»-це, перш за все, неоціненний багаж знань та обмін досвідом з колегами. Прийняття управлінських рішень в органах місцевого самоврядування впливають на загальну роботу апарату, тож від того, як працюватимуть співробітники та які взаємовідносини будуть в колективі, залежатиме його ефективність. Не стоїмо на місці: вчимося та розвиваємось задля спільної перемоги», - зауважила начальниця відділу кадрів Покровської МВА Ольга Горячун.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію