• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Профлайфхак. Поради успішного працевлаштування

eye

100

18.09.2023 08:50

Новини громад

img

15 вересня  в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області  відбувся інтерактивний захід «Профлайфхак». Учасники розділилися на групи і працювали зі своїм спікером у сесійних залах, щоб отримати ту частину інформації, якої їм бракує для успішного пошуку роботи.

Протягом заходу працювали чотири сесійні зали : «Пошук роботи: стратегія, джерела, плани», «Як скласти успішне резюме легко?», «Як зберегти психологічне здоров’я під час пошуку роботи», «Навчання є запорукою професійного успіху».

Так, присутні змогли ознайомитись з деякими хитрощами успішного пошуку роботи, можливостями отримання професії та підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості. Від тренера центру психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянська академія» Дар’ї  Кабанової слухачі отримали дієві поради щодо психологічної безпеки під час війни, дізналися про дієві техніки боротьби зі стресом. За словами фахівчині,  вкрай важливо кожному з нас в нинішній ситуації зберігати спокій, продовжувати мріяти, фантазувати, ставити цілі і досягати їх.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію