Комісія розподілила виплати грошової компенсації на житло ветеранам-переселенцям

16.09.2023 16:25

Відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для ВПО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної членами комісії було розглянуто 3 заяви. Ще дві було прийнято на опрацювання.

“Загалом на сьогодні учасниками пільгових житлових програм є тисячі родин. Наше завдання — максимально розширювати такі програми, щоб українці змогли вже сьогодні покращити свої житлові умови. Особливо це стосується громадян, які втратили власне житло внаслідок війни. Крім того, реалізація ухвалених рішень матиме позитивний результат як для ветеранів та їхніх родин, так і для держави, оскільки забезпечення житлом є способом адаптації українських Захисників і Захисниць у цивільному житті», - підкреслила Олена Харчевна.