• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА залучає донорів-міжнародників для найскорішого відкриття відділення реабілітації

eye

347

16.09.2023 14:14

Новини громад

img

Керівництво Покровської МВА зустрілось з командою міжнародної гуманітарної організації Project HOPE. У зустрічі брали участь очільник громади Сергій Добряк, його заступниця Маргарита Ідрісова та директор КНП «Покровська КЛІЛ» Юрій Бородін.

Під час зустрічі було обговорено подальші партнерські стосунки та питання підвищення якості медичної допомоги пацієнтам. Зокрема, розглянута можливість надання допомоги Покровській КЛІЛ, забезпечення необхідним медичним обладнанням та препаратами відділення реабілітації медичного закладу, будівництво якого передбачено, згідно з планом відбудови, у 2024 році.

Сергій Добряк висловив команді Project HOPE слова подяки за небайдужість, гуманітарну допомогу та активну підтримку медичних установ Покровської громади.  

«Керівництво Покровської МВА так само як і представники інших органів місцевого самоврядування регіону безпосередньо володіють ситуацією на місцях і надають всебічну підтримку та допомогу нашим мешканцям, втім допомога міжнародних партнерів є значним підсиленням. Дякуємо, що не полишаєте наших пацієнтів в такі скрутні часи та всіляко сприяєте наданню своєчасної та якісної медичної допомоги жителям Донецької області, зокрема, Покровської громади», - підкреслив Сергій Добряк.

За результатами зустрічі було вирішено сформувати заявку відповідно до потреб регіону, яку Покровська МВА опрацьовує разом з медичними закладами громади, щоб спільно з партнерами визначити строки та умови постачання допомоги.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію