• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА залучає донорів-міжнародників для найскорішого відкриття відділення реабілітації

eye

113

16.09.2023 14:14

Новини громад

img

Керівництво Покровської МВА зустрілось з командою міжнародної гуманітарної організації Project HOPE. У зустрічі брали участь очільник громади Сергій Добряк, його заступниця Маргарита Ідрісова та директор КНП «Покровська КЛІЛ» Юрій Бородін.

Під час зустрічі було обговорено подальші партнерські стосунки та питання підвищення якості медичної допомоги пацієнтам. Зокрема, розглянута можливість надання допомоги Покровській КЛІЛ, забезпечення необхідним медичним обладнанням та препаратами відділення реабілітації медичного закладу, будівництво якого передбачено, згідно з планом відбудови, у 2024 році.

Сергій Добряк висловив команді Project HOPE слова подяки за небайдужість, гуманітарну допомогу та активну підтримку медичних установ Покровської громади.  

«Керівництво Покровської МВА так само як і представники інших органів місцевого самоврядування регіону безпосередньо володіють ситуацією на місцях і надають всебічну підтримку та допомогу нашим мешканцям, втім допомога міжнародних партнерів є значним підсиленням. Дякуємо, що не полишаєте наших пацієнтів в такі скрутні часи та всіляко сприяєте наданню своєчасної та якісної медичної допомоги жителям Донецької області, зокрема, Покровської громади», - підкреслив Сергій Добряк.

За результатами зустрічі було вирішено сформувати заявку відповідно до потреб регіону, яку Покровська МВА опрацьовує разом з медичними закладами громади, щоб спільно з партнерами визначити строки та умови постачання допомоги.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію