• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги

eye

87

15.09.2023 16:00

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участі Наталії Іваньо було затверджено черговий перелік заяв на отримання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету.

Під час чергового засідання комісія з питань надання одноразової матеріальної допомоги розглянула 27 пакетів документів, які надійшли від мешканців громади протягом останнього місяця. 

Три з них стосувались призначення матеріальної допомоги сім’ям загиблих внаслідок збройної агресії рф. Так, комісією було визначено компенсацію у розмірі 100 тис. грн. родині загиблого під час ворожого обстрілу 7 серпня. 

Окремо були прийняті рішення про виділення фінансової підтримки двом родинам загиблих військовослужбовців. Кожна з них з місцевого бюджету отримає по 50 тисяч гривень.

Всі інші заяви стосувались отримання фінансової допомоги на лікування. 

«За результатами обговорень було прийнято позитивні рішення щодо надання матеріальної допомоги, задоволено усі заяви громадян. Під час розгляду документів, наданих заявниками, комісією враховані висновки, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників та обставини, в яких перебуває родина», - зауважила Олена Харчевна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію