Мешканцям зруйнованої багатоповерхівки призначено державну компенсацію

15.09.2023 09:30

14 вересня під головуванням начальника Покровскої МВА Сергія Добряка відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за зруйновані об’єкти нерухомого майна внаслідок збройної агресії рф.

Всього членами комісії було розглянуто 8 заяв. По 7 з них надано згоду на надання компенсації, а також після затвердження розрахунків, членами комісії було визначено розмір даної компенсації.

«Ми розуміємо, які страшні наслідки обстрілу з боку рф ми маємо у нашій громаді. Ми робимо все можливе, щоб відшкодувати збитки, завдані мешканцям. Ми розглядаємо кожну заяву з максимальною уважністю та об'єктивністю, бо нам важливо забезпечити нашим громадянам справедливу компенсацію за пошкоджену нерухомість. Спільними зусиллями ми зможемо відновити нашу рідну землю та зробити її сильнішою ніж будь-коли», – зазначив Сергій Добряк.

Компенсація буде виплачена за рахунок державних коштів і коливатиметься в межах від 600 тисяч до 1,6 мільйона гривень.

По одній з заяв членами комісії було відмовлено у наданні компенсації за заявою заявника.