• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Дня людей похилого віку затверджено Положення про муніципальну премію «Життєлюб» І та ІІ ступеню

eye

423

14.09.2023 14:58

Новини громад

img

З метою підвищення соціальної активності людей віком 65 років та більше, реалізації їх ініціатив та популяризації волонтерського руху, у Покровську розроблено та затверджено Положення про призначення муніципальної премії «Життєлюб» І та ІІ ступеню до Міжнародного дня людей похилого віку.

Муніципальна премія «Життєлюб» І та ІІ ступеню Покровської міської територіальної громади (далі – Муніципальна премія І та ІІ ступеню) надається громадянам віком 65 років та більше до Міжнародного дня людей похилого віку - мешканцям Покровської міської територіальної громади та внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані як ВПО та фактично постійно проживають на території Покровської міської територіальної громади (самовисуванці) або які є членами громадських організацій соціального спрямування, отримувачами соціальних послуг у відділенні денного перебування (слухачі Програми «Університет ІІІ віку») територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровської міської ради Донецької області.

Премія надаватиметься з місцевого бюджету за вагомий внесок у здійснення програм соціального розвитку міської територіальної громади, активну громадську, волонтерську діяльність, особистий внесок у розвиток ветеранського руху у наступних розмірах:

- Муніципальна премія І ступеню надається одній особі у розмірі 5000,0 грн. (п’ять тисяч гривень, 00 копійок) без урахування податків та зборів;

- Муніципальна премія ІІ ступеню надається двом особам по 3000,0 грн. (три тисячі гривень, 00 копійок) кожній без урахування податків та зборів.

Подання про надання Муніципальної премії І та ІІ ступеню подається на ім’я начальника Покровської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області:

- громадянами, які проживають на території Покровської міської територіальної громади (самовисуванці);

- громадськими організаціями соціального спрямування, які опікуються людьми похилого віку;

- територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровської міської ради Донецької області.

У поданні зазначаються наступні дані учасника:

- біографічні дані,

- стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги,

- участь у громадському житті, волонтерська діяльність тощо.

Крім того, можуть надаватися відео матеріали, фотографії учасників.

Подання на надання Муніципальної премії І та ІІ ступеню розглядаються Комісією щорічно до 20 вересня поточного року.

Більш детальну інформацію про отримання премії "Життєлюб" можна дізнатись в Управлінні соціального захисту населення за адресою: м.Покровськ, вул. Поштова,22.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію