До Покровської громади надійшла гуманітарна допомога у вигляді ліків

12.09.2023 11:56

КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області отримало від ZDOROVI agency гуманітарну допомогу. А саме, ліки від сезонних респіраторних захворювань, такі як жарознижуючі та антибіотики. Також у гуманітарному вантажі присутні кардіологічні та противиразкові препарати.

Так, «Центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав: 100 уп. аугментину, 100 шт. одноразового джгута, 20 уп. нітрогліцеріну, 100 фл. нурофену, 50 фл. оспамоксу, 100 уп. фуросеміду, 500 шприців та 100 уп. омепразолу.

“Отримана допомога стала надзвичайно важливою для нашого закладу та наших пацієнтів. У цей час осінь наступає зі своєю прохолодою, а разом із нею піковий період респіраторних захворювань. Ми вдячні за те, що ця допомога дійшла до нас вчасно та має дуже позитивний вплив на стан здоров'я та самопочуття наших громадян”, - зазначила директорка
ЦПМСД Інеса Остряніна.

Керівництво Покровської МВА цінує плідну співпрацю з ZDOROVI agency та сподівається на подальшу спільну роботу на благо Покровської громади.