• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ підтримує громадян у складних ситуаціях: у місті відбувся семінар з юридичних питань

eye

120

12.09.2023 11:30

Новини громад

img

У Покровську продовжується реалізація проєкту “Громадський центр правосуддя «Центр незламності Покровська»”, який отримав підтримку від Покровської МВА та американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми “Справедливість для всіх”. 

У рамках цього проєкту 11 вересня був проведений семінар з юридичних питань на тему: “Алгоритм отримання аліментів, якщо один з подружжя знаходиться на тимчасово окупованій території”. Його учасниками стали фахівці Покровської МВА та міської ради. 
 

Захід був спрямований на підтримку та надання правової допомоги громадянам в умовах воєнного часу. 
 

Під час семінару присутні отримали необхідні відповіді на важливі питання щодо порядку, умов та особливостей стягнення аліментів. Також були розглянуті аспекти звернення на стягнення аліментів, встановлення їх мінімального розміру на одну дитину.

“Важливо пам'ятати, що навіть в умовах воєнного стану, права громадян на отримання аліментів залишаються недоторканими. Ми створюємо всі необхідні інструменти та надаємо підтримку, бо кожна сім'я має можливість отримати фахову допомогу для свого добробуту, незалежно від обставин у країні”, - зазначила керівниця юридичної служби Покровської МВА Вікторія Пишна.
 

Проєкт "Центр незламності Покровська" продовжує активно надавати підтримку та консультації місцевим мешканцям, які опинились в складних умовах, забезпечуючи їм доступ до необхідної правової інформації та ресурсів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію