Психологічна підтримка дітей, які пережили травмуючі події війни

11.09.2023 11:34

Медичний експерт ЮНІСЕФ Катерина Булавінова провела інтерв’ю з Оксаною Лебедєвою, підприємицею, засновницею ГО «Gen.Ukrainian» про психологічну підтримку дітей, які пережили травмуючі події війни.

• Психологічна допомога дітям, які постраждали від війни

• Як діти переживають втрату близької людини

• Про опікунство та усиновлення дітей, які втратили близьких

• Як зрозуміти, що дитина потребує допомоги психолога

• “Для кожної дитини ми підбираємо свій ключ”: про роботу реабілітаційного табору Gen.Camp

• Хто і як може потрапити до реабілітаційного табору

• Як проходить підбір психологів для дитини

• Запити дітей, які потрапляють до табору

• Авторські програми лікування дитячої психотравми спеціалістів табору

• Як виникла ідея створити Gen.Ukrainian

• Про співпрацю з Першою Леді Оленою Зеленською

• Стигматизація щодо психологічної допомоги у суспільстві

• Успішність освітян та школярів під час війни

Більше матеріалів ви можете переглянути на експертній платформі Doctor Bulavinova в YouTube, в плейлисті “Війна”.

Аудіоверсії вебінарів розміщено на каналі Doctor Bulavinova в Soundcloud.

Нагадуємо - працює Національна гаряча лінія МОЗ-ЮНІСЕФ "Спільно до здоров'я" 0 800 35 18 96, де медичні працівники консультують з питань вакцинації, грудного вигодовування та харчування дітей до трьох років