• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Начальниця Покровського УСЗН взяла участь у Міжрегіональному форумі «Ради ВПО Східних регіонів»

eye

377

07.09.2023 15:38

Новини громад

img

У межах реалізації проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців відбувся Міжрегіональний форум «Ради ВПО Східних регіонів».

У заході взяли участь представники обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Донецької областей, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Від Покровської громади участь у форумі взяла начальниця управління соціального захисту населення Покровської міської ради Ірина Бонзюх.

Учасники заходу ділилися регіональним досвідом роботи у вирішенні питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб на новому місці проживання; обговорювали питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, сприяння їх працевлаштуванню, наданню психосоціальної підтримки та соціального захисту.

Особливу увагу на Форумі приділено питанню створення та роботи Рад з питань внутрішньо переміщених осіб як платформі спільних дій інститутів громадянського суспільства, органів державної влади та органів місцевого самоврядування на шляху до інтеграції внутрішньо переміщених осіб в приймаючі громади.

«Через збройну агресію рф проти України з’явилася велика кількість внутрішньо переміщених осіб. Для інтеграції громадян, зокрема, у Покровській громаді, працюють над створенням Ради ВПО. Серед її основних завдань  – сприяння забезпеченню соціального захисту ВПО, їх працевлаштування, забезпечення житлом, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо. Саме про це й говорили з колегами на форумі, обмінювались ідеями та напрацюваннями. Отримано багато корисної інформації, яка стане в нагоді у вирішенні нагальних питань», - поділилась Ірина Бонзюх.

 

 

 

 

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію