• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Начальниця Покровського УСЗН взяла участь у Міжрегіональному форумі «Ради ВПО Східних регіонів»

eye

478

07.09.2023 15:38

Новини громад

img

У межах реалізації проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців відбувся Міжрегіональний форум «Ради ВПО Східних регіонів».

У заході взяли участь представники обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Донецької областей, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Від Покровської громади участь у форумі взяла начальниця управління соціального захисту населення Покровської міської ради Ірина Бонзюх.

Учасники заходу ділилися регіональним досвідом роботи у вирішенні питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб на новому місці проживання; обговорювали питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, сприяння їх працевлаштуванню, наданню психосоціальної підтримки та соціального захисту.

Особливу увагу на Форумі приділено питанню створення та роботи Рад з питань внутрішньо переміщених осіб як платформі спільних дій інститутів громадянського суспільства, органів державної влади та органів місцевого самоврядування на шляху до інтеграції внутрішньо переміщених осіб в приймаючі громади.

«Через збройну агресію рф проти України з’явилася велика кількість внутрішньо переміщених осіб. Для інтеграції громадян, зокрема, у Покровській громаді, працюють над створенням Ради ВПО. Серед її основних завдань  – сприяння забезпеченню соціального захисту ВПО, їх працевлаштування, забезпечення житлом, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо. Саме про це й говорили з колегами на форумі, обмінювались ідеями та напрацюваннями. Отримано багато корисної інформації, яка стане в нагоді у вирішенні нагальних питань», - поділилась Ірина Бонзюх.

 

 

 

 

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію