• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Готують до сезону одну з найбільших котелень Покровська

eye

1005

07.09.2023 09:30

Новини громад

img

Роботи з підготовки до опалювального сезону 2023/24 у Покровській громаді розпочались заздалегідь. Сьогодні комунальники проводять капітальні та поточні ремонти котелень, виконують заміну теплових мереж, відновлюють ізоляцію на мережах теплопостачання.

«Планові роботи з підготовки об'єктів теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період проводяться на всіх котельнях Покровської громади відповідно до планів капітального і поточного ремонтів, та з урахуванням досвіду минулорічного опалювального сезону. Зусилля комунальників зараз зосередженні на забезпеченні своєчасного та якісного надання тепла в період опалювального сезону в кожну з домівок міста»,  - підкреслив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

З огляду на те, якою важкою була зима для мешканців селища Динасового заводу, комунальники приділяють велику увагу оснащенню та підготовці до нового опалювального сезону котельні №14.

Там, за словами директора КП «Покровськтепломережа» Дмитра Гордієнка, окрім ремонту економайзеру, заміни старих труб, станом на сьогодні вже відремонтовано один котел, ще двоє, які є резервними, ще на стадії ремонту.

«Ведеться монтаж системи аварійної циркуляції теплоносія на випадок блекаутів, підключаються генератори. Щоб мінімізувати пускові навантаження і електроспоживання зараз ведеться закупівля частотних перетворювачів», - поділився Дмитро Гордієнко.

Станом на сьогодні в селищі Динасового заводу вже замінено 1,5 км тепломереж. Зараз ведуться роботи з заміни основної магістральної тепломережі.

Обсяг роботи великий, втім, передбачається, що роботи  буде завершено до 1 жовтня.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Дніпрі родини ВПО з Покровської громади отримують допомогу від БФ "Крапка відліку"

Завдяки плідній співпраці Покровської міської військової адміністрації з благодійним фондом «Крапка відліку», родини ВПО з Покровської ТГ, які наразі перебувають у місті Дніпро, почали отримувати продуктові набори в гуманітарному хабі «Ми — Донеччина» .

eye

24

Новини громад

10 травня 2025 11:10

Подорож для душі та натхнення: екскурсія знаковими місцями Закарпаття подарувала позитивні емоції переселенцям з Донеччини

За ініціативи керівника гуманітарного хабу “Єднання” Покровської МВА Віктора Грицака відбулася пізнавальна та емоційно насичена екскурсія для ВПО.

eye

27

Новини громад

09 травня 2025 16:50

Національний проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» в дії: нові горизонти співпраці центрів професійного розвитку Покровська та Шептицького

Днями відбулася перша партнерська онлайн-зустріч Центрів професійного розвитку педагогічних працівників Покровської та Шептицької міських рад.

eye

26

Новини громад

09 травня 2025 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію