КОМПЛЕКСНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

05.03.2018 19:23

УСЗН

ДЕРЖАВНА РЕАБІЛІТАЦІЙНА УСТАНОВА «ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ДОНБАС» ЗАПРОШУЄ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області інформує, що державна реабілітаційна установа Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «ДОНБАС» здійснює комплекс реабілітаційних заходів, cпрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, які достигли повноліття.

Центр забезпечує тимчасове перебування у ньому осіб, які мають відповідні медичні показники і потребують спеціальних умов для одержання ними комплексу реабілітаційних заходів з:

• соціальної реабілітації;
  • психологічної реабілітації;
  • фізичної реабілітиації;
  • професійної реабілітації;
  • медичного спостереження.

Строк реабілітаційного процесу визначається реабілітаційною комісією Центру, але не більше 60 календарних днів на рік. У разі потреби в наданні послуг з професійної реабілітації – відповідно до навчального плану.

Професійна реабілітація здійснюється за такими напрямками:

• оператор комп’ютерного набору (6 місяців);
  • оператор комп’ютерної верстки (6 місяців);
  • оператор з обробки та систематизації програмного забезпечення (6 місяців);
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (9 місяців);
  • водій категорії «В» (3,5 місяців);
  • майстер манікюру та педикюру (6 місяців);
  • перукар (6 місяців).

Слухачі, які проходять реабілітацію в установі забезпечуються на безоплатній основі харчуванням, немісцевим надається гуртожиток.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ

КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Направлення та зарахування Осіб до Установи проводяться відповідно до Порядку надання особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю і дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, реабілітаційних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 80 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2013 року № 921).

• довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності –    2 копії;
  • індивідуальну програму реабілітації, видану медико-соціальною експертною комісією - 2 копії;
  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу - 2 копії;
  • документ, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (паспорт - для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) - 2 копії.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м.Покровськ, вул.Почтова, 22 (кабінет 32) та за телефоном 2-06-88.